Ak zmiešate trocha soli a olivový olej, nebudete cítiť bolesť počas nasledujúcich 5 rokov!


Táto zmes pre masírovanie je pripravovaná z nerafinovaného zeleninového oleja a soli (môžete použiť morskú soľ pokiaľ chcete). Jediné čo potrebujete je 10 lyžíc soli a 20 lyžíc oleja (slnečnicového, olivového).Je ťažké vyliečiť osifikáciu krku, no existuje na to liek. 

Osteochondróza je bolestivá a je sprevádzaná pocitom nepohodlia v krku čo vedie k strate citu v rukách. Táto jednoduchá prírodná liečba vám zmierni bolesť a iné symptómy osifikácie krku rýchlo a efektívne. Po liečbe už nebudete cítiť žiadnu bolesť počas nasledujúcich 5 rokov.

Inštrukcie

Zmiešajte ingrediencie v sklenenej fľaši a dôkladne uzavrite. Po niekoľkých dňoch uvidíte vo fľaši svetlú zmes ktorá sa časom sformovala.

Používanie

Vmasírujte si tento liek na boľavé miesto každé ráno. Zo začiatku je potrebné si masírovať toto miesto počas 2 až 3 minút, následne zvýšte čas 2-3 minút denne až kým nedosiahnete čas 20 minút masírovania denne. Potom si utrite váš krk s vlhkou handrou. Po 10 dňoch liečby sa krvná cirkulácia výrazne zlepší a masáž bude stimulovať regeneráciu chrupaviek a kostného tkaniva. Budete sa cítiť skvele.


Bolesti hlavy zmiznú, zrak a krvný obeh sa zlepší kvôli skutočnosti že vaše telo bude zbavené toxínov, a teda aj metabolizmus sa znormalizuje.