Zbavte sa bolesti dutín, opuchu a zápaluZbavte sa bolesti dutín, opuchu a zápalu s týmto jednoduchým inhalátorom ktorý si môžete spraviť doma! 


V boji proti astme vláda USA v roku 2007 vynaložila 56 miliárd dolárov! 
Mnoho liekov ktoré zľahčujú dýchanie sú neuveriteľne nákladné na ich výrobu. A ľudia ich kupujú aj napriek tomu že existuje lacnejšia a prírodná metóda.

Čo spôsobuje zahltenie pľúc?

Takéto zahltenie môže spôsobiť mnoho rôznych faktorov vrátane chorôb. Časté choroby ako je prechladnutie a chrípka môžu spôsobiť takéto zahltenie. Zväčša je takéto zahltenie spôsobené zápalom - zdroje zahltení sú práve to, čo spôsobujú zápaly a teda to ide všetko spolu ako ruka v ruke. 

Niekoľko zdrojov zahltení:

 Bronchitída je zápal priedušiek, zväčša spôsobený alergickou reakciou či infekciami. Môže sa vyvinúť ako chronická ak nezmizne spolu s infekciou či reakciou.• Astma so symptómami je podobná bronchitíde avšak astma je často sprevádzaná hustými hlienmi. Všeobecne je chronická, neliečiteľná.


• Chrípka, prechladenie a určité častice môžu spôsobiť zápal iritovaním vašu hlienovú membránu ktorá automaticky začne produkovať hlieny.

Inhalátor z eukalyptového oleja

Olej z eukalyptu bol využívaný na medicínske účely počas mnohých rokov. Je využívaný najmä pre respiračné problémy ako sú kašeľ, zápal ciest a astma. To teda znamená že má protizápalové účinky, a to mimoriadne silné. Jedna štúdia preukázala že ľudia s bronchiálnou astmou mali prospešné výsledky počas toho ako brali 200 mg tabletky. Pacienti ktorí brali extrakt z eukalyptu počas 12-tich týždňoch vyznačovali oveľa menšie symptómy bronchiálnej astmy!

Ako naň?

• 1 čistá nádoba od balzamu na pery

• Bavlnený materiál/textil/handry

• Nožnice

• 5 kvapiek eukalyptového oleju

• Špajla/prútik

Rozstrihnite bavlnenú látku do pásikov dlhých 7 cm a širokých 0,6 cm. Vložte 2-3 pásiky do tuby od balzamu a vsuňte ich dnu využitím špajli. Pridajte do nádoby esenciálny olej a na to vložte ďalší bavlnený textil. Tubu zatvorte. Pri použití tubu otvorte a vložte si ju do nosnej dierky. Vdychujte. To isté spravte pri druhej dierke.

Raz za čas vymieňajte aj textil aj olej.