Vyliečte si hemoroidy s jablčným octom!Vedeli ste že práve jablčný ocot je tou najlepším prírodným liekom na hemoroidy? Nielenže je to ten najlepší liek ale taktiež najlacnejší a je potvrdené že vás zbaví tohto problému! Poskytneme vám 4 spôsoby ako ho využiť na vyliečenie hemoroidov.• Aplikácia na pokožku

Vatovú guľôčku namočte do čerstvého jablčného octu. Túto guľôčku následne aplikujte priamo na hemoroidy. Môžete ju nechať tam aby pôsobila neustále počas noci. Niektorí pociťujú pichanie po tom ako aplikujú ocot. Pokiaľ sa to deje aj u vás, zrieďte tento ocot s trochou vody. Potom ako odstránite vatovú guľôčku, aplikujte ricínový či kokosový olej, tieto oleje majú skvelé liečiace a upokojujúce účinky.

• Sedací kúpeľ


Pripravte si sedací kúpeľ v ktorom použijete jablčný ocot. Do vody pridajte ½ pohára jablčného octu a užite si kúpeľ na 20 minút, niekoľkokrát do dňa.

• Vnútorné použitie

Jablčný ocot môžete využiť aj interne (teda jeho konzumáciou) na to, aby ste vyliečili vaše hemoroidy. Pridajte 1 čajovú lyžičku jablčného octu do pohára vody a túto zmes vypite jedenkrát či dvakrát do dňa.

• Ľadové kocky z jablčného octuPripravte si ľadové kocky z jablčného octu zmiešaním ½ pohára vody a ½ pohára jablčného octu. Tieto kocky ľadu aplikujte na vaše hemoroidy niekoľkokrát do dňa. Vynikajúco pomôžu s opuchom a bolesťou a vyliečia vaše hemoroidy.