Čo vám môže povedať vaša krvná skupina o vašej osobnosti

Krv je dôvod prečo môžeme chodiť, dýchať, doslova žiť v dni a živote ktorý sme si vytvorili pre seba. A predsa sa moc nezapodievame našou krvou v našich žilách a už vôbec nie o našej krvnej skupine.
 Vaša krv v skutočnosti má čo do činenia s vaším typom osobnosti a taktiež aj s mnohými inými vecami vo vašom tele. 

Naše osobnosti sú zväčša určené genetikou v našej rodine. Dávalo by to teda zmysel ak by existovalo prepojenie medzi našou krvnou skupinou a osobnosťou. Ak ste zvedavý, teraz vám ukážeme čo vám môže povedať vaša krvná skupina o vašej osobnosti!Krvná skupina AB

AB osobnosti majú mix charakteristík. Takýto človek zvykne byť dôveryhodný, hanblivý, plachý, a dokonca otvorený, záležiac na situácii v ktorej sa nachádza. Zvykne byť pôvabný, duchovne spojený, veľmi zrelaxovaný a veľmi priateľský. Typ AB je prakticky váš najlepší priateľ.


Krvná skupina B

Takýto človek zvykne byť kreatívny, empatický, inteligentný, sebapozorujúci, inteligentný a celkom citový. Môže vyzerať veľmi sebecky, keďže je zväčša sústredený v jeho hlave, no v skutočnosti je to jeden z najláskavejších osobností zo všetkých krvných skupín.


Krvná skupina A

Takýto človek zvykne mať citlivejšiu povahu než ostatné krvné skupiny. Je to z dôvodu že mu stres môže často zoslabiť imunitu. Zvykne byť viac úzkostlivý, avšak preferuje viac intelektuálnejšie výzvy sveta, zasväcujúc jeho život vede, matematike či výskumu. Najlepšie sa mu pracuje samostatne, no taktiež je dobrý pri práci s ostatnými keď sa to od neho vyžaduje. Je veľmi vášnivý o jeho snoch a túžbach.


Krvná skupina 0

Zväčša extrovert, takýto človek je kvalitný vodca, má skvelú intuíciu a môže prežívať stres oveľa lepšie než ostatné krvné skupiny. Sebaistý, atletický a  niekedy môže kvôli tomuto vyzerať necitlivo.


Veríme že sme vám pomohli identifikovať vašu krvnú skupinu či vašu osobnosť!