5 najsilnejších účinkov jablčného octu


(Čo pre vás môže urobiť)

Jablčný ocot má mnoho využití, stačí vám aby ste mali 1 fľašu pripravenú aby ste ju neskôr, v čase núdzi, mohli využiť. Je to tekutina známa jej širokým využitím a riešením každodenných problémov v domácnosti, a na to všetko vám stačí trocha vody v ktorej tento ocot zriedite.• Odstraňuje zápach z úst
Jablčný ocot je vám schopný pomôcť s hrozným zápachom z úst. Stačí kloktať ½ lyžice surového jablčného octu ktorý je zriedený vo vode. Kloktajte počas 30 sekúnd, dvakrát denne.


• Pomáha znížiť svalovú únavu z cvičenia

Pokiaľ nechcete pocítiť bolesť svalov po vyťažujúcom workoute, konzumujte 1 lyžicu jablčného octu s trochou vody ešte pred cvičením. Pomôže vám to regenerovať svaly oveľa rýchlejšie.


• Pomáha s trávením

Je to zlúčenina ktorá je schopná rozkladať jedlá oveľa efektívnejšie čo znamená, že žalúdok vstrebe živiny z jedál oveľa efektívnejšie! Jablčný ocot je plný enzýmov ktorý pomáha rozkladať jedla.

• Pálenie záhy a žalúdočne šťavy

Stačí jednu lyžicu jablčného octu s každým jedlom pred spaním a pomôže vám to s trávením a všetkým možným. S jeho asistenciou u vás nenastanú problémy ako napr. pálenie záhy či žalúdočne šťavy. Jablčný ocot totižto skvelo rozloží živiny a zničí škodlivé organizmy.


• Detoxikácia

Jablčný ocot má skvelé účinky na detoxikáciu vášho tela, zničí akékoľvek nechcené jedy ktorá sa do nás dostávajú cez jedlá, zničí nákazy a hocčo čo je škodlivé pre naše telo v tráviacom trakte. Pomáha nám zbaviť sa takýchto škodlivín úplne prírodne.Vážne, skúste si pridať trochu jablčného octu do vášho denného režimu a uvidíte ako skvelý a efektívny je!