Vypite pohár vody o 6:00 ráno: Celý svet je z tohto šialený! Zistite prečo!

Viete čo je najlepší spôsob na zdravie a zabránenie akýchkoľvek chorôb?

 Čo ak vám prezradíme že toto môžete dosiahnuť týmto jednoduchým a veľmi efektívnym trikom? 


Tento jednoduchý trik je oveľa normálnejší ako si myslíte, jediné čo musíte spraviť je spraviť z toho zvyk a užijete si všetky jeho výhody.
 Ako sme povedali, trik je veľmi jednoduchý a veľmi ľahký – jediné čo musíte urobiť je vypiť pohár vody každé ráno keď sa zobudíte. 

Tento jednoduchý návyk je veľmi normálny. Dokonca aj lekárski experti s pomocou štúdií zistili, že ak pijete pohár vody každé ráno po tom ako vstanete, môže vám to zlepšiť zdravie na mnohých úrovniach. Taktiež zistili že táto vodoliečba či takzvaná japonská vodoliečba je vysoko efektívna a extrémne užitočná pri prevencii mnohých rôznych chorobách a zdravotných stavoch.

 napr. redukuje bolesť, artritídu, kolitídu, migrénu, bolesť v hrudi, vysoký krvný tlak, astma, a taktiež pomáha eliminovať vysokú hladinu cholesterolu (LDL).

Tu je čo musíte spraviť:

        Musíte vypiť 650 ml vody po tom ako vstanete. To je okolo 4 pohároch vody. Mali by ste sa vyhýbať vody z vodovodu, ak ju neviete vyčistiť prírodnou cestou (použitím rôznych byliniek). Je vysoko odporúčané aby ste pili destilovanú vodu. Alebo pridajte si do nej nejaké minerály, napríklad pridajte 1 čajovú lyžicu sódy bikarbóny. Nepresahujte toto množstvo , inač vám to môže škodiť. Nenúťte sa – ak nemôžete vypiť takéto množstvo vody (4 poháre) tak vypite toľko koľko môžete, a potom pomaly zväčšujte toto množstvo.

        Po 45 minútach môžete začať vašu rannú rutinu – raňajky či čistenie zubov.

        Uistite sa že pijete aspoň 1 pohár vody pred každým jedlom, a nepite nič iné 2 hodiny po každom jedle.

        Dodržujte tieto tipy a vaše zdravie sa výrazne zlepší. Podľa Medical Society (Lekárska Spoločnosť) v Japonsku, 

  1. 10 dní takejto vodoliečby stačí na úľavu od zápchy a iných žalúdočných problémov
  2.  30 dní na zníženie vášho vysokého krvného tlaku a cukrovky
  3.  90 dní pre tuberkulózu 
  4.  3 dni pre artritídu.
Musíte byť taktiež aktívny a cvičiť. Pite dostatok vody a všimnete si obrovské zlepšenie. Budete sa cítiť zdravšie a plný energie. 

Ďakujeme za prečítanie a nezabudnite zdieľať tento článok s vašimi priateľmi a rodinou.