Test za 60 sekúnd, a jediné čo potrebujete je čajová lyžica: Máte nejakú chorobu orgánov?


Jediné čo potrebujete je čajová lyžica a sáčok, a takto môžete zistiť či je všetko OK s vašimi dýchacími cestami, črevami, hormónmi, metabolizmom, obličkami či zubmi.  
Jediné čo potrebujete spraviť je trochu oškrabať vrstvu na vašom jazyku s lyžicou. Po vykonaní, skúste ísť s lyžicou hlbšie, bližšie k hrdlu.

Po tom, zabaľte lyžicu do sáčku a nechajte ju stáť 60 sekúnd pod silným svetlom. Silné svetlo zo žiarovky napomáha tvorbe baktérií a teda čím silnejšie svetlo, tým bude výsledok viac viditeľnejší.

Výsledky

U zdravých ľudí, zoškrabaná vrstva je čistá. Avšak ak sa tam nachádza mnoho farieb a pachov, môže to byť skoré znamenie problémov s vašimi pľúcami či dýchacími cestami, obličkami, pečeňou, črevami či hormónmi. 

Ak dostanete takéto výsledky, mali by ste navštíviť lekára aby vyšetrili čo sa deje vo vašom tele.
Taktiež tento test môže pomôcť zistiť či máte zlý dych, ktorého sú si ľudia nie istí. 

Ak má ovocnú arómu, môže to indikovať ketoacidózu či metabolickú poruchu ktorá môže pomôcť pri vzniku cukrovky. Ak má zápach podobný čpavku, môžete mať problémy s vašimi obličkami. 

Každopádne, nespanikárte – nepríjemný dych nemusí byť nutne znakom nejakej choroby vnútorných orgánov. Najčastejšie je to problém s mandľami, ďasnami, kazmi a zubmi.