Táto maska ​​dokáže po niekoľkých použitiach odstrániť akné, jazvy, škvrny aj vrásky

Nepoužívajte na pleť žiadne chemické preparáty, ktoré vašu snahu premení v márny pokus a navyše si koledujete na poriadne problémy s pleťou. Ako sa zbaviť akné na čele a nepoužívať u toho chemické produkty?


Ideálne domáce maskou, ktorá je účinná aj na potlačenie prejavov vašich predošlých pokusov! Vašu tvár hyzdí jazvy a možno aj vrásky. Siahnite radšej po prírodnom riešenie vašich problémov a dajte zbohom aj tej poslednej mini modřince po vycedí pupienka ..

Tu je jeden recept, ktorý má vynikajúce výsledky v odstraňovaní jaziev, akné i vrások

Ak máte nerovnú alebo problematickú pleť, ktorá sa prejavuje škvrnami na tvári kvôli akné, pupienkom a vráskavej koži, bude pravidelné používanie tejto skvelej tvárové masky činiť hotové zázraky.
Každá zložka pleťové masky má totiž svoju špecifickú a cielenú starostlivosť. Táto maska ​​skutočne funguje! Navyše je veľmi osviežujúci a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Prvý pocity nanesenie masky sú skôr nepríjemné a studivé, ale za 5 minút ani neviete, že nejakú masku na tvári máte.

Maska odstraňuje škvrny

Konkrétne je to jeden z najúčinnejších prírodných spôsobov starostlivosti o tvár, ktorý potlačí viditeľnosť škvŕn a jaziev. Vaša koža bude krásne mäkká, hladká, žiarivá a plná vitality.

nutmeg-441645_640Zloženie:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 lyžička čerstvej citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky škorice
  • 1/2 lyžičky muškátového orieška

Spôsob prípravy:

Zmiešajte všetky ingrediencie dohromady na konzistenciu pasty. Ak máte citlivú pokožku vynechajte citrón. V takýchto prípadoch môžete dať o trochu viac medu. Keďže med rozširuje cievy, nie je teda dobrou voľbou pre ľudí, ktorí primárne na rozšírené cievy v tvári už trpia (telangiectasia) alebo majú chronickú lupienku tváre (rosacea), popr. aj iné ochorenia kože. Med možno nahradiť bielym alebo zeleným ílom. Zmes sa zmieša v rovnakom pomere s ostatnými zložkami a zriedi sa vodou na požadovanú textúru.

Inštrukcie:

Naneste pastu na tvár a vyhnite sa oblasti okolo očí a úst. Nechajte pôsobiť po dobu 30 minút alebo vydržte aspoň 10 minút, aj keď máte pocit mierneho pálenia. Po 5 minútach by sa malo brnenie upokojiť a zmiznúť. Masku zmyte teplou vodou a aplikujte na nej krém obvyklým spôsobom. Ak sa vám odlupuje koža, masku nepoužívajte.