Položte si ľad na toto miesto a pocítite úplnú zmenu vo vašom tele!
Podľa čínskej medicíny, naše telo môže byť považované ako energetický systém, ktorý môže byť ovplyvnený akupunktúrou a masážou.


Tieto metódy pozmenia tok energie aj funkčnosť orgánov. Číňania tiež veria, že si môžete vylepšiť váš zdravotný stav, náladu a povzbudiť celé telo položením kocky ľadu na určité miesto na krku.  Tento bod je možné nájsť medzi šľachami na krku, priamo pod lebkou na konci krku pri lebečnom výrastku. V akupunktúre sa tento bod nazýva Feng Fu – útočisko vetra.


Ak je toto miesto stimulované, akupunktúristi veria že tento bod podporuje celkový blahobyt tela. Ľahnite si na vaše brucho (alebo si sadnite) a položte si jednu kocku ľadu na tento bod, a držte ho tam po dobu 20-tich minút. Kocku ľadu môžete zaistiť šatkou alebo obväzom.Na začiatku vám môže pocit chladu vadiť, no v nasledujúcich 30-tich do 40-tich sekúnd pocítite prúd tepla do tohto miesta. Táto metóda by mala byť opakovaná pravidelne, ráno a pred spaním. 


Táto procedúra stimuluje uvoľňovanie endorfínov (hormóny šťastia) do krvného toku a tak môžete pocítiť eufóriu počas prvých pár dní tejto liečby. Táto procedúra nemôže byť použitá ako priama liečba zdravotného stavu, je to metóda ktorá obnovuje a udržiava fyziologický balans, omladzuje, posilňuje a nabudzuje telo. 
Pravidelná stimulácia miesta Feng Fu vám vylepší váš spánok, vašu náladu a vašu celkovú vitalitu. Okrem toho táto metóda môže poskytnúť mnoho iných výhod, vrátane zlepšeného trávenia, eliminácie bolesti v prípade bolesti hlavy, zubov a kĺbov.


Okrem toho napomáha aj v prípade astmy, obezity a podvýživenia, neurologických ochorení s degeneratívnymi zmenami chrbtice, akútnych gastrointestinálnych a pohlavných chorôb, respiračných a kardiovaskulárnych ochorení, narušenia štítnej žľazy, artritídy, vysokého a nízkeho krvného tlaku, celulitídy (najmä ako prevencia a v skorých štádiach), nespavosti, chronickej únavy, depresie, poruchy menštruačného cyklu, endokrinnej neplodnosti  a psycho-emočnej poruchy.


Táto metóda sa neodporúča ak máte kardiostimulátor, alebo v prípade tehotenstva, epilepsie a schizofrénie.