Neuveríte že vložením tohto do vášho pupku si pomôžete s prechladením, chrípkou, kašľom, brušnou a menštruačnou bolesťou!


Nasledujúci liek je považovaný ako jeden z najefektívnejších tradičných liekov na chrípku, prechladenie a na ostatné zdravotné stavy. Je celkom jednoduchý a vyžaduje minimálnu zručnosť na jeho implementovanie či použitie.

Stačí nechať navlhnúť vatu do 50% alkoholu. Vyžmýkajte alkohol z vaty a vložte ju do vášho pupku. Pripevnite ju páskou, obväzom, sáčkom alebo tkaninou.


Tento starý liek prináša mnoho výhod pre naše telo. Ukľudňuje bolesť a uvoľňuje svalstvo. Potlačuje akumulovaný stres z dlhého dňa, umožňujúc vám lepší oddych keďže vaše svaly sú uvoľnené.

Experti sa zhodujú v efektivite tohto liečenia a jeho schopnosť riešiť najčastejšie ochorenia dneška. Boľavé svaly, prechladnutie, chrípka a zápal svalov sú len pár ochorení ktoré je tento liek schopný liečiť.

Je mnoho efektívnejší než konvenčné lieky. Táto metóda je tiež veľmi výhodná pre deti. Chráni ich pred vystavením k rôznym konvenčným liekom ktoré by mohli byť pre nich škodlivé v dlhodobom horizonte.

Táto metóda taktiež zmierňuje menštruačné bolesti. Všetko čo musíte urobiť je ľahnúť si a vatu jemne tlačiť s vašimi rukami. 

Tento liek tiež zmierňuje bolesť brucha či dokonca vás ochráni od cestovnej nevoľnosti. Pre tento účel je potrebné pridať trochu soli na vatu a položiť ju na pupok.

Zdieľajte túto metódu s vašimi známymi a rodinou a pomôžte niekomu v núdzi.