Liečba pijavicami: Plaťte aby vám pili krv!

Holenie

Nie je to domáci liek, no holenie vášho podpazušia – čo je pre ženu neakceptovateľné to nespraviť – v skutočnosti zhoršuje stav keď sa rozprávame o pachu. Pokožka je iritovaná britvou, pleťovými vodami a krémami, ktoré napomáhajú vzniku baktérií.


Prírodné mydlá

Mydlo z kozieho mlieka je ideálne, no mydlo z olivového oleja (Castile) je tiež dobré. Stačí si umyť vaše podpazušie s prírodným mydlom. Pomáha zabíjať baktérie ktoré produkujú pach – pach je z rozkladu ktorý je iniciovaný baktériami.

Jablčný ocot

Jablčný ocot s trochou citrónovej šťavy a s následným umytím zabíja malé baktérie ktoré produkujú zápach. Môžete zanechať ingrediencie zmiešané spolu vo sprejovej fľaši.

Čajovníkový olej

Tento jemný olej nielenže vonia skvelo, no keď je aplikovaný na podpazušia je antibakteriálny a proti plesniam.

Sóda

Sóda bikarbóna je nie len dobrá pre vaše oblečenie, no je taktiež dobré pre vaše podpazušie. Prírodné a jemné a pomáha vašej pokožke aby zostala suchá po celý deň, a môžete taktiež vyriešiť problém zápachu z podpazušia.

Limetka

Trocha limetkovej organickej a čerstvej šťavy môže zabiť 99% baktérií a pomôžu vám osviežiť sa. 1 limetka vydrží na viac ako týždeň ak je správne skladovaná.

Peroxid vodíka


Peroxid vodíka je skvelý na odstraňovanie zápachu z podpazušia. Môžete ho zmixovať s trochou vody z ruže pre prírodnú elimináciu zápachu z podpazušia.