Chcete krásne a pevné nechty? Namočte si prsty do tejto zmesi


Bez akýchkoľvek pochybností si trúfame povedať, že si všetci na svete radi zjednodušujeme veci. Vieme, že to tak chceme, akurát sa pýtame, ako na to? Týka sa to teraz oblasti starostlivosti o naše zdravie a krásu.


Nikto nemá čas stáť pri zrkadle celý deň. Ponúkajú sa nám produkty, ktoré si kúpime niekde v obchodoch, ale tie nemusia spĺňať naše očakávania. Naopak nás často sklamú so všetkým, pretože obsahujú škodlivé toxíny a ďalšie druhy chemikálií. Miesto predražených produktov vyskúšajte prírodné recept.

Skutočne účinný recept na zdravé nechty

Nájdite si dôvod, prečo skoncovať s lacnou reklamou, keď môžete mať doma kvalitu a ešte si všetko vyrobiť sami. Predstavíme si recept na prírodný prípravok, ktorý obsahuje olivový olej, ktorý pôsobí dobre na pokožku, nechty aj vlasy. Olivový olej je veľmi užitočný a má mnoho ďalších výhod.


Vedeli ste, že aj vlasové prípravky obsahujú olivový olej? Nemusíte míňať toľko peňazí, keď vám maximálny efekt prinesie tento domáci recept na ošetrenie kože, nechtov i vlasov.

Nechty vám navyše porastú neuveriteľnou rýchlosťou! Žiadne falošné nechty z kozmetického salónu, keď môžete mať tie svoje - zdravé, výživné a hlavne prírodné.

Zloženie:

  • olivový olej
  • pomarančová šťava
  • cesnak

Postup:

Rozkrojte pomaranč a jednu jeho polovicu vymačkajte. Do mištičky s pomarančovou šťavou pridajte nakrájaný strúčik cesnaku. Nechty nechajte v tejto miske namočené cca 10 minút.

Potom obsah misky vylejte a nalejte sem zhruba rovnaké množstvo olivového oleja (ako bolo predtým šťavy). Nechty do kúpeľa s olivovým olejom ponorte tak na 5 minút. Výsledky sú ohromujúce, keď tento recept používate 2 x týždenne. Narastú vám nechty, ktoré vám takhle zdravo neurobia v žiadnom kozmetickom salóne.

zdroj : http://www.healthylifetricks.com/
foto : internet,Autor: Bayer